Obrazy
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd linia produkcyjna fabryki
Linia produkcyjna

Fabryka Zhaoqing Hongwang
Pierwsza roczna produkcja 500 000 ton pięciostanowiskowego młyna tandemowego z ciągłą linią do wyżarzania i wytrawiania oddana do użytku w Zhaoqing Hongwang w styczniu 2014 r. Linia produkcyjna przyjęła zaawansowany 18-wysoki młyn i inteligentna elektroniczna technologia sterowania.Pomyślnie zbuduj i obsługuj pierwszy pięciostanowiskowy młyn tandemowy wyposażony z ciągłą linią do wyżarzania na zimno i wytrawiania prowadzi do transformacji chińskiego walcowania na zimno stali nierdzewnej przemysł od walcowania pojedynczego do walcowania ciągłego. W czerwcu 2019 firma w innowacyjny sposób opracowała całą technologię obróbki cewek szczotkowanych, 8K, Black Ti-Gold, AFP i PVD barwione niezależnymi prawami własności intelektualnej. Zrealizował produkcję na dużą skalę z kolorowej stali nierdzewnej i poprawiono stabilność koloru i kontrolę jakości. Firma jest w stanie zapewniają zintegrowaną, zindywidualizowaną usługę, od kręgów walcowanych na zimno po produkty do wykańczania powierzchni.

 

Fabryka Fujian Hongwang
W 2014 roku roczna produkcja 700 000 ton 1450mm linii do wyżarzania i wytrawiania na zimno i na gorąco z trzema stanowiskami w linii walcarka tandemowa i roczna produkcja 300 000 ton 20 walcowni do walcowania na zimno o dużej grubości z zimną ciągłą; linia do wyżarzania i wytrawiania wprowadzona do produkcji. Linia do wyżarzania i wytrawiania na gorąco z trzystanowiskowym młynem tandem w linii w innowacyjny sposób wprowadza technologię ciągłego bezpośredniego walcowania dla przychodzącej czarnej cewki w celu realizacji zintegrowanej produkcja procesów walcowania, wyżarzania i trawienia. Osiąga kolejny przełom w walcowaniu stali nierdzewnej proces. W 2018 r. Fujian Hongwang 1700 mm pięć stojaków tandemowych z zimną ciągłą linią do wyżarzania i wytrawiania stawia do produkcji. Hongwang stało się pierwszym prywatnym przedsiębiorstwem w Chinach, które produkuje produkt walcowany na zimno o grubości 1700 mm. Wszystko Seria produktów w kręgach walcowanych na zimno ze stali nierdzewnej jest objęta. Poleganie na surowcach i konkurencyjność na rynku atuty grupy Tsingtuo, firma planuje dalsze wzbogacanie kategorii produktowych i poszerzanie zakresu przemysłowego łańcuch.
 
Fabryka w Shandong Hongwang
W pierwszej fazie w 2016 r. powstaje 850 mm sześciostanowiskowy młyn tandemowy z ciągłą linią do wyżarzania na zimno i wytrawiania, który produkuje rocznie 300 000 ton wysokiej jakości wąskich taśm walcowanych na zimno. W 2017 r. w drugiej fazie buduje się roczną produkcję 600 000 ton 1450 mm linii do wyżarzania na gorąco i wytrawiania z jednostanowiskowym młynem tandemowym oraz roczną produkcję 600 000 ton 1450 mm pięciostanowiskowego młyna tandemowego z ciągłą linią do wyżarzania na zimno i wytrawiania. W latach 2019-2020 w trzeciej fazie powstaje 20 wysokowalcowych walcowni, wyżarzanie jasne i wykańczanie powierzchni całej cewki ze szczotkowanej, 8K, czarnej stali nierdzewnej Ti-Gold, AFP, kolorowej stali nierdzewnej PVD, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.
 
Fabryka Yangjiang Hongwang
W październiku 2019 r. roczna produkcja 700 000 ton 1450 mm linii do wyżarzania i wytrawiania na gorąco i na zimno z czterostanowiskowym tandemowym młynem liniowym płynnie przechodzi do produkcji próbnej.Linia produkcyjna przyjęła wiele zaawansowanych technologii i stała się pierwszą inteligentną jednostką w prywatnym przemyśle walcowania na zimno stali nierdzewnej.Druga faza roczna produkcja 500 000 ton linii do wytrawiania na gorąco ze stali nierdzewnej oraz 300 000 ton rocznej produkcji zimnowalcowanej linii produkcyjnej zostanie poddana próbie obciążenia na gorąco w sierpniu 2020 roku. Jednocześnie firma nawiązała strategiczne partnerstwo z Grupa Guangqing w celu osiągnięcia efektywnej integracji zasobów produkcyjnych, dostawczych i marketingowych.Aby osiągnąć inteligentną fabrykę i „bezzałogowe” działanie, staramy się przekształcić projekt w krajową nowoczesną bazę produkcyjną ze stali nierdzewnej i miejsce demonstracji turystyki inteligentnego przemysłu wytwórczego.
 

Fabryka Henan Hongwang

Jako ważna baza do wykańczania powierzchni ze stali nierdzewnej grupy Hongwang w środkowych Chinach, Henan hongwang ma 18-wysokie młyny CNC, wyżarzanie jasne i wszelkiego rodzaju urządzenia do wykańczania powierzchni płyt ze stali nierdzewnej.Firma produkuje głównie zwoje walcowane na zimno ze stali nierdzewnej i blachy wykończeniowe ze stali nierdzewnej.Opierając się na regionalnych zaletach układu strefy ekonomicznej równin centralnych, utworzyła zaawansowaną technologicznie i zaawansowaną technologicznie bazę wykończeniową płyt ze stali nierdzewnej w Chinach.
 
Fabryka w Sichuang Hongwang
Sichuan Hongwang jest ważnym strategicznym układem w południowo-zachodnim regionie, projekt przyjmuje zaawansowane urządzenia do produkcji stali nierdzewnej walcowanej na zimno oraz komplet urządzeń do wykańczania powierzchni. Wyposażenie m.in. pojedynczy młyn, wyżarzanie i wytrawianie, wyżarzanie jasne, wyrównywanie naprężeń, dzielenie i cięcie, szczotkowanie, 8K, Obróbka lakieru piecowego Black Ti-Gold i AFP. Roczna produkcja osiągnęła 150 000 ton stali walcowanej na zimno produkty do wykańczania zwojów stali i powierzchni. Firma w pełni wyposażona w produkcję stali nierdzewnej, dostawę, i marketingu, osiągnąć efektywną integrację zasobów.
 
 
OEM / ODM

Nasza firma jest w stanie zapewnić zintegrowaną, zindywidualizowaną usługę, od kręgów walcowanych na zimno po produkty do wykańczania powierzchni.

1、Drukuj wzory na folii ochronnej produktu.
2、Produkcja dostosowana do rozmiaru dostarczonego przez klienta.
3, powierzchnia produktu może być głęboko przetwarzana.
4、Próbka może być przygotowana na czas.
5, najlepsza obsługa posprzedażna może rozwiązać twój problem.
  • Obrazy
  • Linia produkcyjna
  • OEM / ODM
Łączność
Łączność: Mr. Frankie
Tel: +86-13516572815
Faks: 86-757-2927-3005
Kontakt
Napisz do nas